picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Ahşap Kapaklı

Akit Mobilya olarak ürün çeşitliliğimizi geçen zamanla birlikte arttırmaktayız. İş kollarımız arasına ahşap kapaklı mutfak dolabı, ahşap kapaklı yapan firmalar, ahşap kapaklı dolap imalatçısı olarak devam etmekteyiz. Yılların vazgeçilmez ürünlerin olan ahşap kapaklı mutfak dolapları, sürekliliğinden ödün vermemektedir. Her yaştan insanın tercihi olan bu modelin ahşap kapaklı dolap imalatçısı olarak, yeni nesil tasarımlarla farklı görümler elde etmeye çalışıyoruz. Kendi imalatımız olduğu için ürünlerimizin her zaman arkasındayız. Satış öncesinde ne kadar ürünümüzü savunuyorsak, kalitesinden bahsediyorsak; satış sonrasında da olabilecek herhangi sorun karşısında ürünümüzün yanındayız ve sorunun çözümü için gerekli her yöntemi yerine getiriyoruz. Üstelik verdiğimiz garanti süresince ek bir maliyet talep etmemekteyiz
 
Ahşap kapaklı yapan firmalar, ahşabın sıradan olduğunu düşünerek, yeni nesil tasarımlarla çalışmalarını sürdürmezler. Oysa bizim firmamız, ahşabın vazgeçilmezliğini modern dünyayla bütünleştirerek, eşsiz mutfaklar yaratmak için daha çok çaba harcarız. Hantal, kaba, sadece kapaktan oluşan, düz dolaplar yerine, sayısız tasarımlarımız mevcuttur. Gerek il içinde, gerekse il dışında birçok noktada hizmet vermekteyiz. Şehir dışından ve şehir içinden gelen tüm müşterilerimize, teslimat zamanını mesafenin durumuna göre veriyor, teslimat gününde de adreslerinde oluyoruz. Sizlerin planlarını, çalışmalarını ve düzenlerini etkileyecek bir durum yaratmıyor, verdiğimiz sözü tam zamanında yerine getiriyoruz. Üstelik ürünleriniz hazır olduğunda sadece gelip teslim etmiyoruz. Ahşap kapaklı dolap imalatçısı alanında başarılı ustalarımız dolaplarınızın montajını özel ölçümlerle yerine monte ediyor, sizlerin kullanımına sunuyor. Bu hizmetimiz sayesinde birçok müşterimizden olumlu dönüşler yaşadık. Bu durumsa bizi çalışmaya ve gelişmeye daha fazla teşvik etmektedir.
 
Ahşap kapaklı mutfak dolabı dolaplarımızda ahşabın her rengini bulmanız mümkündür. Koyu renk isteyenler için ahşap koyu tonlarını, açık renk isteyenler için ahşabın açık tonlarını kullanmaktayız. Özel olarak ahşap üstüne farklı boyalar, işlemeler isteyen müşterilerimizin taleplerine göre de hizmet vermekteyiz. İster ürün katalogumuzdan ürünü seçin, mutfağınızın ölçülerine göre aynısını yapalım, isterseniz siz kafanızda tasarlayın mutfağınıza tasarladığınız modeli yapalım. Her türlü imkan ve seçeneği sizlerin önüne sunmaktayız. Hizmette sınır tanımayan firma olarak, dünyanın birçok noktasına ürünlerimizi ihraç etmekteyiz. Ahşap Kapaklı mutfak dolabı modellerinden ahşap modelin birçok seçeneğini resmi sayfamızdan ve firmamızdan rahatlıkla inceleyebilirsiniz.