picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Ahşap Parke

Firmamız ahşap parke, ahşap parke yapan firmalar, ahşap parke imalatçısı olarak çalışma hayatında yerini ispatlamıştır. Evlerinizde, yerlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ahşap parke uygulamalarımız sayesinde uzun yıllar güvenle bulunduğunuz yerde oturabilirsiniz. Ahşap parke yapan firmalar belli başlı renk ve modelleri bünyesinde bulundurmakta, sizlere farklı seçenekleri sunamamaktadır. Sizler de bu kısıtlı seçenekler arasından tercihinizi vermek zorunda bırakılmaktasınız. Firmamıza geldiğinizde çok çeşitli renkleri ve modelleri, ürün malzemelerini görebilirsiniz. Dilediğiniz renk ve modeli seçebilirsiniz. Ahşap parke yapan firmalar olarak yüksek kalitede parke imal ediyoruz. Evlerinizde ve yerlerinizde parkenin sunmuş olduğu rahatlığı, sıcaklığı hissedeceksiniz. Parkelerimizden birini seçmeniz durumunda sadece parke satışını gerçekleştirmekle kalmıyoruz. Parkenin uygulanması aşamasında da sizlerin yanında yer almaktayız
 
Evinizin veya yerinizin adresini aldıktan sonra en kısa süre içinde yer ölçümü ve yerin durumunu görmek için adrese intikal ediyoruz. Parkelerimizin uygulanması sırasında zemine döşediğimiz özel malzememiz sayesinde sıcağı ve soğuğu hissetmeden her mevsim rahatça kullanabilirsiniz. Üstelik ahşap parke çıplak ayakla bile parkelerin üzerinde dolaştığınız takdirde hiçbir sorun, hastalık durumu yaşamazsınız. Çocuklu ailelerin özellikle tercih ettiği ürünlerden biri olan ahşap parkelerimiz, çok sayıda yerde evlerde ve iş yerlerinde uygulama bulmuştur. Ahşap parke imalatçısı ürünlerimiz sudan etkilenmeyen özelliktedir. Sel, su basması gibi yoğun suya maruz kalmadığı sürece hiçbir bozulma, kabarma görülmemektedir. Uzun yıllar güvenle ve sağlıkla kullanıma açıktır. 
 
Beğendiğiniz ahşap parke modeli ve rengini beğenmeniz durumunda parke alanında usta ekibimiz bulunduğunuz yere uygulama için gelmektedir. Parkenizin uygulanması sırasında evinizde, iş yerinizde günlük yaşamınızı etkileyecek hiçbir durum yaşamazsınız. En kısa süre içinde, titizlilikle çalışmalar tamamlanmakta, ahşap parkeniz kullanımınıza hazır hale getirilmektedir. Ahşap parke döşenirken kullanılan küçük çivi gibi ürünler, özenle çakıldığı için, çivi izi veya çekiç izi gibi görüntüyü olumsuz etkileyecek durumlar yaşanmamaktadır. Parkenizin döşenmesi sırasında süpürgelik olarak adlandırılan, parkenizle aynı rengi taşıyan bu ürün, ek masraf oluşturmadan yerinize uygulanmaktadır. Süpürgeliğin hem görsel olarak güzelliği bulunmakta, hem de ahşap parkelerinizle uyumu yakalayarak bütünlüğü sağlamaktadır. Ürün renkleri ahşap parke ve modelleri hakkında bilgi almak için sizleri firmamıza bekliyoruz.