picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Boya Badana İşleri

Firmamız, boya badana işleri, boya badana işleri yapan firmalar alanında kendisini kanıtlamış bir firmadır. Şehir içi ve şehir dışı birçok binanın, evin, yerinin, resmi kurumun boya badana işleri firmamız tarafından yapılmıştır. Hızlı, temiz ve özenli çalışan boya badana ustalarımız her türlü boyayı yapabilmekte olduğu için sorun yaşamamaktasınız. En ince alanları, en dar mekanları, en yüksek yerleri itinayla boyayan ustalarımız, başarımızın mimarlarıdır. Boya badana yapan firmalar sizlerden boya ve fırça gibi malzemeleri temin etmenizi istemektedir. Firmamız dilediğiniz boyayı ve rengi belirtmeniz durumunda sizler için temin etmekte, yapılacak alana uygun, gerekli tüm fırça ve modellerini, teçhizatlarını yanlarında getirmektedir. Bu sayede gereksiz yere fırça ve türlerini almanıza gerek kalmayacak, bir kere kullanma sonrasında atacağınız için, gereksiz yere masraf etmemiş olacaksınız.
 
Boya badana işleri yaparken, işin yapılacak olduğu yeri ön incelemeden geçirdikten sonra, mekanınıza uygun malzemeleri getiriyoruz. Mesela; bina içi, ev içi, kurum ve kuruluş içi gibi, mekan boyamalarında hışır örtü dediğimiz boyanın damlaması durumunda üzerinde kalacağı örtüyü getiriyor, mekanı bu örtüyle kaplıyoruz. Bu sayede hiçbir boya damlası mekanın zeminine düşmemekte, görüntü kirliliği yaratmamaktadır. Ayrıca boyabadana yapmak için özel olarak tasarlanmış fırçaları isteyebilirsiniz. Bu konuda da sizlere hizmet vermekteyiz. Baskılı rulo fırça çeşitlerimiz firmamızda bulunmaktadır. Mesela; yaprak figürlü fırça, çiçek figürlü fırça, kristal figürlü fırça gibi sayısız modeli bulabilirsiniz. Bu tür fırçaları kullanmak için, öncelikle zeminin boyanması, daha sonrasında bu fırçalarla farklı renkte bir boyanın kullanılması gerekmektedir
 
Boya badana yaptırmak istediğiniz an, bizimle iletişime geçmeniz durumunda en üstün kalitenin bizim firmamızda olduğunu göreceksiniz. Belki de çok yakınlarınızda bulunan binaları, evleri boyamış olabiliriz. İç mekan ve dış mekan boyabadana yapılmasında ustalarımızın özenli çalışması sonucunda firmamız büyük rağbet almıştır. Boya badana işleri alanında en çok deseni, en hızlı uygulamayı yapan tek firmayız. Bu durumun vermiş olduğu potansiyelimizi daha da geliştirmeye çalışmaktayız. Pencere kenarlarınız için çeşitli desenler tasarlamakta, çeşitli fikirler üretmekteyiz. Firmamızla iletişime geçip model uygulamalarımızı, tasarım fikirlerimizi inceleyebilir, önerilerinizi de iletebilirsiniz. Çünkü sizlerin önerisi, bizleri daha ileri taşımak için birer vesiledir.