picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Çalışma Masaları

Akit Mobilya firmamız, devlet kurum ve kuruluşlarının, özel sektör kuruluş ve şubelerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Çalışma masaları, çalışma masaları yapan firmalar, çalışma masa imalatçısı alanlarında her sektöre hizmet vermektedir. Firmamız her yerinin, her hizmet veren sektörün çalışma masaları ihtiyacını karşılamaktadır. Çeşitli çalışma masaları bulunan firmamız, çalışma masaları yapan firmalar arasında öne çıkarak dünyaya açılan bir pencereden sektörde atılım yapmaktadır. Çalışma masa imalatçısı olarak el işçiliğindeki özel ürünlerimiz sayesinde birçok ülkeye çalışma masası ihraç etmekteyiz. Yaptığımız farklı tasarımlar, ilginç masa örnekleri ve modelleri sayesinde başarılı bir çalışma hayatı sürdürmekteyiz. Firmamızın kurumsal internet sayfasından aldığımız başarı belgelerini, ödül plaketlerini inceleyebilirsiniz. Başarılarımızın kanıtlanmış olması bizim çalışmamızı durdurmamakta, aksine aldığımız bu ödüllere layık olarak kalmak ve daha fazlasına layık görülmek için ayrı bir heyecanla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
 
Çalışma masaları çalışma masalarımızın yapımında kullandığımız çeşitli ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerden bazıları şunlardır: Ahşap, cam, seramik, porselen vs. gibi. Bu ürünleri çeşitli tasarımlarla işleyerek değişik çalışma masalarınızı özenle imal ediyoruz. Çalışma masa imalatçısı olarak alışılagelmiş olan kahverengi veya siyah, büyük, kaba, gösterişi olmayan masaları tarihe gömüyoruz. Yepyeni, tasarım harikası çalışma masalarımızla yerlerinizin görüntüsü güzelleşecektir. Son moda çalışma masaları arasında bulunan cam masalar, son yılların en çok tercih edilen ürünlerindendir. Bunun yanı sıra seramik masalar da rağbet görmektedir. Özellikle farklılığı ve yeniliği seven yeri sahipleri, tercihlerini bu tür çalışma masalarından yana kullanmaktadır. Üzerine özel işçilik boyama yaparak, seramiğin güzelliğine ayrı bir değer katıyoruz.
 
Çalışma masalarının yaygın olarak bulunduğu ülkemizde, en kaliteli malzemeleri kullanarak, en özel tasarımları yapan tek firmayız. Firmamıza gelmeden önce piyasada derinlemesine bir araştırma yaparsanız, haklılığımızı göreceksiniz. Üstelik kaliteli ürünleri en uygun fiyata almanın farkını da yaşayacaksınız. Firmamız çalışma masalarında kullandığı ürünün çeşitliliğine bağlı olarak fiyat belirlemesi yapmaktadır. Boyut ve artı bir özel işçilik bakımından normalin üstünde bir çalışma masası talep etmeniz durumunda, fiyatlandırma farklı olmaktadır. Özel üretim olarak yaptıracağınız çalışma masanız, piyasaya göre en uygun fiyatla sizlere sunulacak olduğunun bilincinde olmalısınız. Çalışma masaları alanındaki çalışmalarımızı incelemek için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.