picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Çocuk Karyolaları

Akit Mobilya firması olarak çocuk karyolaları, çocuk karyolası yapan firmalar, çocuk karyola imalatçısı alanlarında faaliyetlerimize tüm hızıyla ve yeni tasarımlarımızla devam etmekteyiz. Çocuk karyolaları bizim en özenli çalıştığımız kollarımızdan birisidir. Geleceğimizin büyükleri olacak olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek, en rahat şekilde uykularını alıp geleceklerine katkıda bulunmak temel amaçlarımız arasındadır. Bu amaçla çalışmalarımızı daha da arttırıyor, çalışmalarımıza daha çok özen gösteriyoruz. Çocuk karyola imalatçısı genellikle çocuğun rahat uyumasını göz önünde bulundurmaz. Sadece görsel olarak çekici bir karyola yapıp, satış yapma amacıyla faaliyetlerini sürdürür. Bizim firmamız bu anlayışa ve çalışma şekline kati bir şekilde karşıdır. Firma olarak, çocuklarımızın en rahat, konforlu karyolalarda yatması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
 
Çocuk karyolası yapan firmalar arasında olmaktan büyük gurur duyuyor, çalışmalarımızı büyük bir gayretle sürdürüyoruz. Çocuk karyolası yaparken çocuğun bedensel gelişimini, sırt ve bel bölgelerinin rahat etmesini sağlıyor, boynunun rahatça karyolada yer almasını sağlıyoruz. Ergonomik olarak tasarladığımız çocuk karyolalarımız sayesinde, sağlıklı nesillerin meydana gelmesi için katkı sağlamış oluyoruz. Özel olarak imal ettiğimiz karyolaların yanı sıra, hazır olarak satışa sunduğumuz karyolalarımız da mevcuttur. Dilediğiniz çocuk karyolası modelini ve rengini seçebilir, çocuklarınızın sağlıklı ve keyifli bir şekilde uyumasına yardımcı olabilirsiniz. Çocuk karyolaları modellerimiz arasında ahşap karyolalar, demir karyolalar, raylı karyolalar gibi birçok model bulunmaktadır. Sallanarak uyumaktan keyif alan çocuklarınız için raylı karyolalarımızdan model beğenmeniz yararınıza olacaktır.
 
Son dönemlerin en çok tutulan modellerinden birisi olan ahşap modeller, tercih edilen her renkte boyanabildiği için, trend bir model haline gelmiştir. İster makineyle boyama yapılmakta, isterseniz başarılı boya ustalarımız el işçiliğiyle boyama yapsınlar, tercih sizin. El işçiliğinde fırça izi, boyada ton farkı gibi durumlara rastlamanız mümkün değildir. Üstelik boyalarımızın kalitesi en iyi kalitede olduğu için uzun yıllar rahatça kullanabilirsiniz. Boyalarımızda dökülme, soyulma gibi olumsuz durumlar yaşanmamaktadır. Parlak ve mat olarak her çeşit rengi seçebilirsiniz. Ayrıca tek renk seçeneğiyle sınırlı değilsiniz, dilediğiniz renkleri dilediğiniz şekilde çocuğunuzun karyolasına boyayabiliyoruz. Çocuk karyolaları alanındaki tüm çalışmalarımızı görmeniz için, detaylı bilgi almanız için sizleri mağazamıza bekliyoruz.