picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Çocuk Odası Bazaları

Akit Mobilya adı altında piyasada yerini kanıtlamış olan firmamız, çocuk odası bazaları, çocuk odası baza yapan firmalar, çocuk baza imalatçısı alanlarında da çalışmalarını sürdürmektedir. Her yaştan çocuk için, her boyutta çocuk odası bazaları firmamızda bulunmaktadır. Çocuklarımızın keyifli uyumaları için özenle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm ekibimiz çocuklarımızın sağlığını ön planda tutarak gayret göstermektedir. Çocuk odası baza yapan firmalar, piyasada görebilirsiniz ki çok ucuz kumaşlardan, çok ucuz malzemelerden çocuklar için bazalar üretmektedir. Firmamız bu tarz bir çalışma prensibine sahip değildir. Geleceğimizin büyükleri olan çocuklarımız için, bir katkı da firmamızdan olsun, diyerek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Çocuklar için ürettiğimiz bazaları çocuğun yaşına orantılı olarak hazırlamaktayız. Bazanın yüksekliği çocuğun yaşına göre ayarlanmaktadır. Küçük yaşlardaki bir çocuk için çok yüksek bazalar imal etmek, doğru olmayacaktır. Bu bilinçle hareket ediyor, öncelikle çocuğunuzun yaş durumunu, gelişim durumunu göz önünde bulundurarak ölçümleri almaya başlıyoruz
 
Çocuk baza imalatçısı olarak firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde adresinize geliyor, çocuğunuzun odasında detaylı ölçüm yapan aletlerimizle özel ölçü alıyoruz. Çocuk bazalarını özel istek üzerine imal ettiğimiz için, her türlü modele ve tasarıma açığız. Bazalarımız sadece normal bazalardan ibaret değildir. Her şekil çocuk baza modelini firmamızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Mesela; çocuk odası bazaları, oval çocuk bazaları, yuvarlak çocuk bazaları, gemi şeklinde çocuk bazaları, araba şeklinde çocuk bazaları gibi daha birçok model elimizde mevcuttur. Dilediğiniz modeli gerek kataloglarımızdan, gerek uyguladığımız yerlerdeki resimlerden, gerekse kendi tasarımınız olan bazayı seçebilirsiniz. Her türlü imkanı sizler için seferber etmekte, çocuklarımızın rahat bir şekilde ve modern odalarda uyumaları için gün geçtikçe çalışmalarımızı ve tasarımlarımızı arttırmaktayız.
 
Çocukların vücut gelişimi, zeka gelişimi için uykunun yeri büyük önem taşıdığı için, en özel bazalarda odalarında rahat şekilde uyumaları için hizmet vermekteyiz. Çocuk odası bazaları her çocuklu ailenin olmazsa olmaz ürünlerinden birisidir. Hem rahat uyumaları için, hem de eşyalarını bazaların alt kısmında depolamak için iyi bir saklayıcı olan bazalar, her çocuğun ihtiyacıdır. Çocuklarınıza özel tasarımlarımızı görmek, dilediğiniz modeli seçmek ve fiyatlar hakkında derinlemesine bilgi almak için, güler yüzlü ekibimizle sizleri firmamıza davet ediyoruz.