picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Çocuk Odası Dekorları

Akit Mobilya adıyla dünyanın her yerinde adını duyurmuş olan firmamız, çocuk odası dekorları, çocuk odası dekorları yapan firmalar, çocuk odası dekor imalatçısı olarak başarılarına başarı katmıştır. Evin her bölümü ne kadar özenli ve modern hazırlanıyorsa, çocuklarınızın odasının da aynı özenle ve modernlikte hazırlanması gerekmektedir. Bu konuda üstün hizmet vererek sizlerin büyük bir kurtarıcısı olmaya çalışıyoruz. Çocuk odası dekorları alanında faaliyet vermek bizim en eğlenerek yaptığımız dekorlardan birisidir. Çocukların eğlenceli dünyasına dahil olmak, çocuk masumluğunu odalarına taşımak büyük bir keyifle ve mutlulukla işimizi yapmamızı sağlıyor. Çocuklardan ilham almadan çocuk odası dekorları yapan firmalar başarıyı yakalayamamaktadır. Çocukların özel ilgi alanlarını, sevdikleri çizgi karakterleri, sevdikleri oyuncakları ve ilgi duydukları alanları odalarına yansıtmak özel bir beceri isteyen konudur. Çocuklar konusunda hassas olan ve çocuklar konusunda yeterli bilgiye sahip olan ekibimiz, yaptığı her çocuk odası dekorunda üstün başarılara imza atmıştır.
 
Çocukların odalarına özel dekorlar yaparak, çocuk odası dekor imalatçısı olduğumuz alanlarda farklı tasarımlar uygulayarak hareketli ve gösterişli çocuk odaları hazırlamak bizim işimiz. Firmamız, çocuk odası dekorlarında ışıltıyı, canlı renkleri, oyuncakları farklı tasarımlarla bir araya getirmektedir. Bu sayede başka firmalardan ayrılmakta, tasarımlarıyla farkını ortaya koymaktadır. Çocuk odası dekorları yaparken bazı konulara dikkat edilmesi gerektiğinin bilincindeyiz. Bu bilinçle hareket ettiğimiz için, müşterilerimizden olumlu dönüşler almaktayız. Mesela; çocuk odası dekoru için kullanılan oyuncaklı lambaları, avizeleri dayanıklı ürünlerden yapmaktayız ve sağlam şekilde monte etmekteyiz. Kısa süre içinde bozulan, kopan lambalar çocuğunuz ve odasında bulunan diğer kişiler için tehlikeli bir ürün olacağı için, ürünlerimizi kaliteli malzemelerden seçmekteyiz.
 
Ayrıca çocuk odasına farklı bir dekor katması için kullandığımız aksesuarları ya çocuğun erişemeyeceği yere koymaktayız ya da duvara veya sağlam bir yere monte etmekteyiz. Elbise dolabı, çalışma masası, komidin gibi ürünleri sürülebilir ayaklı yapmaya karşıyız. Bu şekilde tasarlanarak oluşan bir oda tehlikeye neden olabilir. Büyükküçük her ürünü özel aletlerle monte etmekteyiz. Çocuk odası dekorları alanında firmamızda özel olarak ayırdığımız uygulamalı bölümü gezebilir, dekorlarımızı görebilirsiniz. Çocukların odalarını dekore etmek için gerekli olan her ürünü fazlasıyla firmamızda bulabilirsiniz.