picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Çocuk Odası Duvar Kağıtları

Akit Mobilya firmamız, çalışmalarına bir yenisini daha eklemektedir. Çocuklarımız için her şeyin en iyisini düşünerek hareket etmekte, çalışmalarımızı ve kollarımızı çocuklar için arttırmaktayız. Çocuk odası duvar kağıtları, çocuk odası duvar kağıdı yapan firmalar, çocuk odası duvar kağıdı imalatçısı olarak çeşitli modelleri bünyemizde bulundurmaktayız. Her yaştan ve her cinsiyetten çocuk için değişik desen ve renklerde çocuk odası duvar kağıtları bizim firmamızda, üstün kaliteli olarak bulunmaktadır. Çocuk odası duvar kağıdı yapan firmalar ince kağıtlardan, çabuk yırtılan, rengi çabuk solan kağıtlardan satış yapmaktadır. Firmamız, yırtılmayan, sudan etkilenmeyen, rengi solmayan, yangına karşı dayanıklı, tadilat durumuna karşı sağlam olan duvar kağıtları imal etmektedir. Kolay silinebilir olması yönüyle de annelere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle yaramaz çocukların duvarları çizdiği, boyadığı düşünülürse, duvar kağıdının silinebilir olması büyük bir yardımcı olacaktır.
 
Çocuk odası duvar kağıtları yaptırarak her yıl bir kez boya yaptırmak zorunda kalmazsınız. Her yıl boya ve boyacıya ücret ödediğinizi düşünürseniz, duvar kağıdı uygulamasının daha ucuza mal olduğunu görecek, kar ettiğinizin farkına varacaksınız. Ayrıca çocuk odası duvar kağıdı imalatçısı uzun yıllar kullanılabilir. Kalın ve sağlam ürünlere baskı yapıldığı için, delici bir aletle darbe almadığı sürece hiçbir sorun yaşamazsınız. Çocuğunuzun odası için düşündüğünüz duvar kağıtlarını hayvan resimlerinden, çiçek resimlerinden, bebek resimlerinden seçebileceğiniz gibi, çocuğunuzun resmini de baskılatabilirsiniz. Özel makinelerde, yüksek kalitede yapılan baskılar sonrasında özel kurutma odalarında kurutarak uygulamaya hazır hale getiriyoruz
 
Duvar kağıtlarını üç boyutlu olarak seçmeniz durumunda odada farklı bir görünüm elde etmiş olacaksınız. Firmamız çocuğunuzun odasının tüm duvarlarını duvar kağıdıyla kaplayabileceği gibi, sadece belli bir bölümünü de kaplayabilir. Bazı firmalarda küçük olarak görülüp, müşteriyi mağdur etme durumu bizim firmamızda görülmemektedir. Çocuk odası duvar kağıtları ile kaplandığı takdirde dilerseniz duvar kağıdının kenarlarını led aydınlatma cihazıyla aydınlatabilir veya üst kısmını spot aydınlatmalarla aydınlatma cihazı olarak kullanabilirsiniz. Böylece duvar kağıdı kendini daha çok belli edecek, görselliğinin güzelliğini daha net ortaya çıkaracaktır. Duvar kağıdının fiyatlandırılmasında duvar metresi baz alınmaktadır. Bu yüzden tek bir fiyat olarak satışı mümkün değildir. Yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğüne orantılı olarak fiyat hesaplanmaktadır.