picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Çocuk Ranzaları

Akit Mobilya olarak faaliyet gösteren firmamız, çocuk ranzaları, çocuk ranzaları yapan firmalar, çocuk ranza imalatçısı alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Çocuk ranzaları özenle hazırlanmalı, çocukların sağlığı düşünülerek son moda tasarımlar ile imal edilmelidir. Özellikle çok çocuklu ailelerin tercih ettiği ürünlerin başında gelen ranzalar, tekli olabileceği gibi katlı olarak da bulabilirsiniz. Dileyen ayrı ayrı kullanabilir, dileyen üst üste koyarak çocuk odasının alanını geniş tutmak isteyebilir. Çocuk ranzaları yapan firmalar genelde basit, ahşap, önden tahta merdivenli ranzalar imal etmektedir. Oysa bizim firmamızda sayısız ürün modeli ve rengi bulmanız kaçınılmazdır. Firmamıza gelmeden önce piyasa araştırması yapmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Zira firmamıza gelip, çocuklarınız için ihtiyacınız olan ranzanın modellerini, renklerini, kalitesini ve özellikle uygun fiyatını gördüğünüz takdirde iddiamızın haklı olduğuna sizler de kanaat getireceksiniz.
 
Çocuk ranza imalatçısı olarak el işçiliğinde ranzalar tasarlayabilmekteyiz. Dileyen müşterilerimize kendi tasarımlarımızı hazır olarak sunuyoruz, dileyen müşterilerimize kendi tasarladıkları ranza modellerini el işçiliğiyle imal edip sunuyoruz. Her türlü imkanı ve çeşitliliği bulabileceğiniz firmamız, uzun yıllardır mobilya alanında kendini kanıtlamıştır. Gerek ülke içinde, gerekse yurt dışında çeşitli ülkelerde satışlarına devam etmektedir. Kaliteli ürünlerle yaptığımız çocuk ranzaları dünyanın dört bir köşesinde yerini almaktadır. Çocuklarınızın ranzaları için kullandığımız ahşaplar suya dayanıklıdır, en ufak bir darbede kırılma, çatlama yapmaz. Ayrıca ranzanın renginde kullandığımız boyalar en kaliteli boyalardan seçilmektedir. Böylece güneşten etkilenmeyen, kolay silinebilen özellikte bir ranzaya sahip olmaktasınız.
 
Çocuklar için çeşitli özel tasarımlarımız mevcuttur. Mesela; ev görünümünde iki katlı ranzalarımız en çok tutulan modeller arasında yer almaktadır. Çocuk odasının köşesinde sanki ayrı bir küçük ev varmış havası yaratan çocuk ranzası sayesinde, değişik bir görünüm odayı kaplayacaktır. Çocuğunuzun cinsiyeti ne olursa olsun, ona göre özel tasarımlarımız ve renklerimiz mevcuttur. Ranzalarımız güvenlik bakımından farkını göstermektedir. Şöyle ki, önden birkaç basamaktan oluşan basit ve tehlikeli merdivenler yerine, demir parmaklıklı, geniş basamaklı merdivenler kullanmaktayız. Üstelik bu merdivenlerin yan kısmından açarak tasarladığımız küçük kapı sayesinde çocuğunuzun kullanmadığı eşyaları, oyuncakları saklayabilirsiniz. Daha birçok çocuk ranzaları modellerimizi görmek için firmamızı gezmenizi tavsiye ediyoruz