picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Colors Kapaklı

Akit Mobilya firması olarak renkli dünyanın renkli mutfaklarını inşa ediyoruz. Colors kapaklı mutfak dolabı, colors kapaklı yapan firmalar, colors kapaklı dolap alanlarında hizmetlerini sürdürmeye devam ediyoruz. Modernlik, yenilik, şıklık ve zerafet colors kapaklı dolap ile evlerinize geliyor. Firmamızın yaptığı bu ürünler, colors kapaklı yapan firmalar arasında en iyisidir. En yüksek kalitede malzemeler kullanılarak yapılan dolap kapaklı sayesinde evinizde şıklığı hissedeceksiniz. Uzun yıllar kullanıma açık olan ürünlerimizde renklerinde açılma, dökülme, soyulma, kabarma gibi etkiler görülmez. Özellikte mutfakta yapılan yemeğin buharından etkilenmeyen malzeme kullandığımız için, dolaplarınız nem ve buhara karşı dayanıklıdır. Temizlemesi kolay, çizilmez, kiri üzerinde tutmaz özellikleri nedeniyle, kullanan müşterilerimizin memnun olduğu kanıtlanmıştır.
 
Colors kapaklı mutfak dolabı ürünlerimiz TSE ve ISO 9000 belgelerine uygundur. Kalitesi ve dayanıklılığı resmi kurumlar tarafından ispatlanmıştır. Bu belgelere sahip olduğumuz için, müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız. Kazandığımız bu güveni boşa çıkarmamak adına, tasarımcılarımız, ustalarımız, imalatçılarımız olarak gece – gündüz demeden yeni fikirler üretmeye devam ediyoruz. Renkli ve modern mutfakların mimarı olan firmamız, binlerce ürün modelini bünyesine katmış, daha fazlasını katmak için de çalışmaların devam etmektedir. Yaptığımız ürünler sadece yurt içinde değil, yurt dışında da beğeni kazanmakta, yurt dışına da ürün sevkiyatımız bulunmaktadır. Global dünyanın içinde yer almış olmanın verdiği gururla, daha çok ülkeye açılmaya çalışmaktayız. Yurt içine ve yurt dışına yaptığımız ürün sevkiyatlarımızda ürünlerimizin takibini bırakmıyoruz. Gerek taşıma aşamasında, gerekse bir süre kullandıktan sonra çıkan olumsuz durumlara karşı sorunla ilgileniyoruz. Gerekli olan çözüm neyse yerine getiriyoruz. Yurt dışındaki müşterilerimiz için, gerekli olan çözüm neyse, gerekli malzeme neyse teminini sağlayıp ulaştırıyoruz. 
 
Tasarımlarımızı ve colors kapaklı dolap modellerimizi incelemek için sizleri firmamıza bekliyoruz. Uygulamalı olan bölümümüzde sizleri ağırlayalım, ürünlerimizin derinlemesine ayrıntısını sizlere aktaralım. Sosyal medyamız üzerinden, kurumsal sayfamız üzerinden ürünlerimizi inceleyebilir, sipariş talebinde de bulunabilirsiniz. Ancak sipariş vermek isteyen kişiler öncelikle adreslerini belirtmeliler ki, adresinize gelip mutfağınızın ölçümü yapalım. Sonrasında ise seçtiğiniz modeli ölçülerinize uygun olarak, en kısa süre içinde yapmak bize düşen görevdir. Firmamıza sizleri bekliyor, colors kapaklı mutfak dolabı ürünlerimizi tanımanız için sizlere destek olmayı borç biliyoruz.