picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Dosya Dolapları

Akit Mobilya firmamız, sektöründe gösterdiği gelişmeye bağlı olarak kollarını genişletmektedir. Bu sayede sayısız kolları arasına dosya dolapları, dosya dolapları yapan firmalar, dosya dolap imalatçısı alanını da eklemiştir. Bir yerinin, ofisin, hatta devlet kurumlarının olmazsa olmaz eşyaları arasında yer alan dosya dolapları, firmamızın ilgi alanıdır. Kendini bu alanda geliştirmiş olan firmamız, yetenekli ustaları sayesinde çok kısa süre içinde dosya dolaplarınızı teslim etmekte, dosya dolapları yapan firmalar arasında en hızlı hizmet veren firma olarak gösterilmektedir. Yoğun bir emek sonucunda özenle hazırlanan dosya dolaplarınız, dilediğiniz modelde, dilediğiniz renkte ve büyüklükte yapılmaktadır. İster yere koyun, isterseniz yüksek şekilde duvara monte ettirin, seçim size kalmıştır
 
Dosya dolap imalatçısı olarak öncelikle dosya dolabı yaptıracağınız yeri ön incelemeden geçiriyoruz. Titiz bir ölçüm sonrasında dosya dolabınızın modelini ve rengini belirliyorsunuz. Bu konuda sayısız seçeneğinizin olduğunu bilmenizi isteriz. Ürün çeşitlerimiz arasından seçeceğiniz modeli, en kısa süre içinde teslim etmek için derhal çalışmalara başlıyoruz. Dosya dolapları Özel işçilikle hazırlanan dosya dolabınız, size verilen teslimat gününde yerinizde, ofisinizde olmaktadır. Özel korumalı ambalajlarla firma aracımızla adresinize teslim edilen dosya dolaplarınızla, kullanışlı bir ofis yaratabilirsiniz. Dosya dolaplarınızın kapaklarını ahşaptan seçebileceğiniz gibi, lake, acrylic gibi özel malzemelerden de seçebilirsiniz. Ayrıca dolap kapaklarını baskılı da yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz bir resmi veya firmanızın logosunu, ismini üç boyutlu olarak kapaklara baskı yapıp, ofisinizin tanıtımında da sizlere destek oluyoruz.
 
Dosya dolaplarınızı seçerken camekanlı bölümlerin olmasına özen göstermenizi tavsiye ediyoruz. Hem görsel olarak hoş durmakta, hem de çok önemli olmayan günlük dosyalarınızı bu bölümlere koyabilmektesiniz. Dosya dolaplarımızı bu şekilde tasarladığımız gibi, deri ürünüyle de uyumlu hale getirebiliyoruz. Ayrıca dosya dolaplarına zarif ve hoş duran kulplar ekleyerek görünümüne parlaklık katıyoruz. Kulp gibi ürünlerden ise ek bir maliyet talep etmiyoruz. Aksesuar olarak dilediğiniz modeli seçebilir, hangi ürünü uygun gördüyseniz o ürünü dolaplarınıza ekliyoruz. Müşterilerimizin tercihine kalmış olan bu çeşitliliğimizi görmek, dosya dolapları modellerimizi incelemek, özenli çalışma ve güvenli teslimatımızı görmeniz için sizleri firmamıza ve atölyemize bekliyoruz.