picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Eski Stantların Onarımı Ve Montajı

Gelişen teknolojik aletlerle birlikte çalışma ağımızı ve potansiyelimizi arttırarak eski stantların onarımı ve montajı ile eski stant onarımı yapan firmalar arasında yerimizi oluşturmuş bulunuyoruz. Dünyanın birçok ülkesinde firmamız tanınmakta, çalışmalarımızı her yerde sürdürmeye devam etmekteyiz. Eski stantların onarımı ve montajı işinde sizlerin en büyük yardımcısıyız. Stantlarınız eskimiş olabilir, teknik olarak sorunu olmuş olabilir, standınızın montajında zamanla bozulmalar meydana gelmiş olabilir. Tüm bu ve buna benzer sorunlarınızda bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi isteriz. Eğitimli teknik personelimiz hem eski standınızın onarımını yapacaktır, hem de montajdan kaynaklanan sorun ne ise sorunu çözecektir. Bu sayede eski stantlarınızı uzun bir süre daha kullanmaya devam edebileceksiniz.
 
Eski stant onarımı yapan firmalar stantlar kendi ürünleri olmadığı için standın bakımında ve onarımında yeteri kadar özen göstermemektedir. Tabiri caizse göstermelik yapmakta, kalıcı çözümler üretememektedir. Bu da zamanla tekrar veya başka sorunların çıkmasına yol açmakta, ek bir masraf olarak sizlere geri dönmektedir. Eski stantlarınızın onarımını işin uzmanı olan firma çalışanlarımıza emanet ederek, sağlıklı bir çalışma görebilirsiniz. Eski stantların onarımı ve montajı konusunda her türlü sorunu öncelikle çözmek için elimizden gelen gayretin fazlasını sarf etmekteyiz. Bizimle iletişime geçip eski standınızı onartmak istediğinizde sizden öncelikle standınızın bulunduğu adresi alıyoruz. En kısa süre içinde standın bulunduğu yere gidiyor, standı kontrol ediyoruz. Teknik ekibimiz sorunun çözümü için en özel aletlerle tüm kontrolleri yapmaktadır. Standınızın onarım aşamasında bulunduğu yer uygun değilse veya firmamızda bulunan özel makinelere ihtiyaç varsa, eski standınızı firmamıza naklediyoruz. Böylece firmamızda özel ve otomatik makinelerimizle standınızın bakım ve onarımını yapıyoruz, montaj edilecek parçaları varsa en sağlam şekilde montajını gerçekleştiriyoruz.
 
Rakip firmalardaki gelişigüzel yap ve geç, zihniyeti firmamızın çalışma prensibi arasında yer almamaktadır. Firmamız en düzgün ve en sağlam şekilde eski standlarınızın onarımını ve montajını yapmaktadır. Sizlerden aldığımız emanete ve güvene değer vererek, çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştirmekteyiz. Eski stantların onarımı ve montajı hakkında firmamızı gezebilir, özel makinelerimizi inceleyebilir, çalışma ortamımızı ve kalitemizi görebilirsiniz. En kısa zamanda sizleri firmamıza bekliyor, sizlere yardımcı olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz