picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Kayın Merdiven

Alanında kendini kanıtlamış firmamız, kayın merdiven, kayın merdiven yapan firmalar, kayın merdiven imalatçısı olarak çalışmalarına başlamış, bu alanda da kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Kayın ürünü birçok firmada bulunmaktadır. Ancak ürünün kaliteli olması ve kaliteli şekilde imal edilmesi önem taşımaktadır.  Kayın merdiven yapan firmalar çoğu zaman bunu göz ardı etmekte, ürünlerinin kalitesine önem vermemektedir. Satış odaklı çalıştıkları için firmalarının kazançlarını ön planda tutmaktadırlar. Bizim firmamız kayın imalatçılar olarak müşteri odaklı satışlarını gerçekleştirmekte, müşteri odaklı çalışmalarını tamamlamaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim daha fazla tanınmamızı sağlayacak, daha fazla müşterinin firmamızı ziyaret etmesine yardımcı olacaktır. Bu yüzden firmamızın misyonu, müşteri memnuniyetinin öncelikli olmasıdır. Çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyor, müşterilerimizin taleplerini göz önünde bulunduruyoruz. 
 
Kayın merdiven konusunda firmamız, kayın ürününü adı duyulmuş firmalardan temin etmekte, sizler için özel tasarımlardan geçirmektedir. Kayın ürününden yaptığımız ürünler arasında kayın merdivenler bulunmaktadır. Özellikle ofislerde ve içten merdivenli evlerde, yazlıklarda modernliği ve şıklığı yakalayan bu ürün sayesinde birçok mekan hoş bir görüntüye kavuşmaktadır. Kayın merdiven imalatçısı olarak dikkatli montaj isteyen bu ürün, başarılı ustalarımızın ellerinde itinayla hizmetinize sunulmaktadır. Ahşap merdiven modelleri arasında sık olarak uyguladığımız bu ürün, yoğun bir talep almaktadır. Firmamız, müşterilerimizin taleplerine yetişmek için çalışma hızını arttırmakta, çalışma yoğunluğunu arttırmaktadır. Böylece her müşterimizin ihtiyacını gidermeye çalışmakta, müşterilerimizi memnun etmeye, mağdur etmemeye çalışmaktayız. Firmamızla ilgili tüm araştırmaları yapabilir, iddiamızın haklı olduğunu görebilirsiniz.
 
Kayın ağacının özünden kalın profiller elde edilerek imal edilen ürünlerimiz, sağlıklı bir ortamda yaşamanıza destek olmaktadır. Ayrıca kayın ürününden elde edilen merdivenlerimizde hiçbir çıkıntı, eğrilik bulunmamaktadır. Özenle kesilen kayın ürünü, özel ve büyük makinelerde tıraşlanmakta, özel şekilde cilalanmaktadır. Kurutma odalarında kurutulan ürünler, özel bir montaj aşamasından geçtikten sonra sizlere teslim edilmektedir. Sadece cilalı olarak değil, dilediğiniz renkte de boyama yapabilmekte, sizlerin zevkine uygun olarak ürünler tasarlayabilmekteyiz. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak, kaliteli ürün ve hizmet almak için sizleri firmamıza bekliyor, ürünlerimizi detaylı şekilde incelemenizi tavsiye ediyoruz. Fiyatlandırma konusunda, satış sonrasında destek konusunda bilgi almanızı sağlıyor, firmamızın kayın merdiven konusunda sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanmanız için elimizden gelenin fazlasıyla sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.