picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Korkuluk

Firmamız evlerinize, yerlerinize, mağazalarınıza korkuluk, korkuluk yapan firmalar, korkuluk imalatçısı alanlarında hizmet vermektedir. Korkuluk özellikle bodrum katları için, binaların zemin katları için, yerlerinin pencere ve kapıları için gerekli olan koruma sistemlerinden birisidir. Korkuluk yapan firmalar olarak amacımız, maddi ve manevi zarara uğramamanız, hırsızlık gibi kötü bir olayı yaşamamanızdır. Bu amaç doğrultusunda hizmetlerimizi sunmakta, çeşitli modellerde ve renklerde korkuluk imalatçısı arasında yer almaktayız. Apartmanların bodrum ve ilk katları genellikle hırsızların ilgi odağı olarak bilinmektedir. Hırsızlık yapılan çoğu ev ya müstakil evler ya da apartmanların bodrum ve giriş katlarıdır. Bu yerlerin tercih edilmesinde eve girişlerin kolay olması yatmaktadır. Gerek evlerinizin pencere ve balkon kapılarına, gerekse yerlerinizin pencere ve kapılarına korkuluk yaptırarak, ön koruma sağlayabilirsiniz.
 
Korkuluklarımızı imal ederken dayanıklı, kalın demirler kullanmaktayız. Bu yüzden hırsızlık olaylarına karşı daha korumalı bir ürün imal etmekteyiz. Demir kesme aletiyle kolayca kesilen korkuluklar, koruma bakımından hiçbir işlev görmeyecektir. Sonuçta da korkuluk yaptırmış olmanın bir anlamı kalmayacaktır. Firmamız bu düşünce doğrultusunda çalışmalarını devam ettirmekte, korkuluk imal ederken kalın ve sağlam demir profillerini kullanmaktadır. Üstelik korkuluk üretirken sadece saf demiri direk kaynaklayıp evlerinize ve yerlerinize monte etmiyoruz. Çeşitli modellerde korkuluk modellerimiz bulunmaktadır. Demiri özel kıvrımlardan geçirerek çeşitli modellere sokabilmekteyiz. İsteyen müşterilerimize, özel olarak çeşitli figürler de eklemekteyiz. Mesela; ay – yıldız figürü isteyen kişilerin korkuluklarına, demirlerin arasına belirli sırada ay – yıldız figürü eklemekteyiz. Yine aynı şekilde Osmanlı tuğrası, çiçek figürü, kalp figürü gibi değişik motifler de ekleyebilmekteyiz
 
Korkulukların boyama aşamasında itinalı bir boyama işlemi yapılmaktadır. Özenle kurutulan korkuluklarınız takılacak olan adrese geldiğinde etrafı boyayacak bir şekilde getirilmemektedir. Kuruduğundan emin olunduktan sonra montaj işlemine geçilmektedir. Korkuluklarınıza figür ekletmeniz durumunda, çeşitli renklerde figürleri de özenle boyamakta, figürün gösterişini ortaya çıkarmaktayız. Korkuluk yapan firmalar sayesinde hem görsel olarak güzel duran, hem kullanışlı, hem de koruma amaçlı olarak korkuluğunuz hazır hale gelmiş olacaktır. Korkuluk yaptırmak istediğiniz alanları belirlemeniz durumunda, ölçüler alınır, renk ve model belirlenir, çalışma aşamasına geçilmektedir. Çalışanlarımız en kısa süre içinde ürünü hazır etmekte ve adresinize montajını yapmaktadır.