picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Küpeşte

Firmamız her boyuttaki binalarınızın, evlerinizin küpeşte, küpeşte yapan firmalar, küpeşte imalatçısı alanlarında yenilenmesi yapılmaktadır. Küpeşte, binalarınızın içinde veya dışında bulunan merdivenlerin tüm korumasını yapmaktadır. Koruma amaçlı olarak yapılan küpeşte ürünü, küpeşte yapan firmalar tarafından imal edilmektedir. Ancak bazı firmaların kalitesiz malzeme kullanması nedeniyle dayanıksız ürünler uygulanmaktadır. Küpeşte imalatçısı olarak çeşitli modellerimiz bulunmaktadır. Çeşitli ürünlerden elde ettiğimiz küpeşte ürünü, her keseye ve her göze hitap etmektedir. Mesela; alüminyum malzemeden yapılan küpeşteler, apartmanların merdivenlerinde en sık kullanılan ürünlerden birisidir. Alüminyumun kalitesinden yararlanarak imal ettiğimiz küpeşteler, farklı modellerde bulunmaktadır. Küpeştenin camla uyumundan elde edilen küpeştelerin çeşitleri de vardır. Buzlu camlı küpeşteler, normal camlı küpeşteler, yazılı küpeşteler gibi çeşitli şekillerde küpeşte modellerimiz bulunmaktadır.
 
Küpeşte ürününün koruma amaçlı olarak kullanıldığı bilindiği için, özellikle çok katlı apartmanlarda tercih edilmektedir. Yüksek katlara çıkarken ortaya çıkabilecek herhangi bir terslik durumunda düşünüp, can kaybı yaşanmaması için, binalar inşa edilirken küpeşte siparişi de verilmektedir. Firmamız çeşitli modellerde ve renklerde bulunan küpeşteleriyle birçok binanın korunmasına yardımcı olmuştur. İster aile apartmanınız olsun, ister apartman dairesi sahibi olun, mutlaka küpeşte ürünlerimizi incelemeli ve ürünlerimizden faydalanmalısınız. Kalın alüminyum profillerden imal edilen küpeşteler sayesinde, birçok tehlikeye karşı önlem alınmış olacaktır. Ayrıca çoğu küpeşte üreten firmaya göre, küpeştelerimiz hemen bozulmamakta, küflenme, sallanma gibi durumlar gözlenmemektedir. Montajında sağlam malzemeler kullanıldığı için, takıldıktan kısa süre sonra bozulmalar görülmemektedir
 
Firmamızla iletişime geçmeniz durumunda binanızın kontrolünü yaptıktan sonra her türlü detayı dikkate alarak küpeştelerinizi imal etmeye başlıyoruz. Fiyatlandırmamız da ise küpeştenin uygulanacağı alanın uzunluğu dikkate alınmaktadır. Metre hesabına dayanılarak yapılan küpeşte fiyatları, birçok firmaya göre çok uygun fiyatla satışa sunulmaktadır. Küpeşte yapan firmalar olarak kaliteli ürünleri uygun fiyata almanın keyfini firmamızla yaşayabilirsiniz. Küpeşte modellerimizi incelemek için firmamızın sayfasını ziyaret edebileceğiniz gibi, firmamızda kullandığımız küpeştemizi de incelemek için firmamıza gelebilirsiniz. Yıllardır küpeşte alanında faaliyet gösteren firmamız, çeşitli modelleri bünyesinde barındırmanın ayrıcalığını yaşamaktadır. Müşterilerimizden aldığımız memnuniyetler sonucunda, çalışmalarımızı ve tasarımlarımızı geliştirmeye süratle devam etmekteyiz. Firmamızda imal edilen küpeştelerimizin kalitesini ağırlığından ve görünümünden de rahatlıkla anlayabilirsiniz.