picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Lake Boyalı

Akit Mobilya olarak hizmetlerimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Firmamız lake boyalı, lake boyalı yapan firmalar, lake boyalı dolap imalatçısı alanlarında tasarımlarına yenilerini eklemeye tüm hızıyla devam etmektedir. Banyoların sürekli kullanıldığı düşünülürse, en modern şekilde, en kullanışlı ve en kaliteli şekilde hazırlanması gerektiği ortaya çıkmaktadır. Bu bilinçle hareket ederek, banyolarınıza modernliği, kullanım kolaylığını ve kaliteyi getiriyoruz. Banyo ürünleri arasında bulunan banyo dolabı, banyoların en sık kullanılan ürünlerinden birisidir. Her banyonun derli toplu olmasını sağlayan banyo dolapları lake boyalı kapaklar sayesinde gösterişli bir hal almaktadır. Lake boyalı yapan firmalar çoğunlukla belli başlı bazı renkleri kullanmaktadır. Firmamızda renk konusunda sınır yoktur. Özel karıştırma makinelerimizde birinci sınıf kalitedeki boyalarımızı karıştırarak, dilediğiniz rengi ortaya çıkarıyor, banyo dolaplarınızı renklendiriyoruz
 
Lake boyalı dolap imalatçısı alanında hizmet verdiğimiz için, ürünlerimiz el işçiliği olmasına rağmen çok uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Firmamızda çalışan ustalarımız işinin ehli olduğu için, banyo dolabınızın boyanması aşamasında hiçbir fırça izine rastlamazsınız. makine boyaması görünümünde olan lake boyalı dolaplarınızla gösterişli ve pırıltılı banyolara sahip olabilirsiniz. Banyo dolaplarınızın lake boyalı olması temizlenmesi konusunda sizleri korkutmasın. Islak bir bez yardımıyla kolayca su lekelerini, buhar lekelerini, el izlerini temizleyebilirsiniz. Ayrıca banyonun sürekli nemli, buharlı olduğu düşünülürse, ürünlerinizin çok çabuk deforme olacağını düşünebilirsiniz. Ancak firmamızda en yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilen lake boyayla boyanmış dolaplarınız, uzun yıllar size hizmet edecektir. 
 
Lake boyalı olan dolap modellerimizde renkteki gibi sınır yoktur. Özel tasarımlarımız arasından tercihinizi yapabileceğiniz gibi, sizin tasarımlarınızı da banyolarınıza yapabilmekteyiz. Mesela; hamam atmosferini banyonuzda yaşamanız için altın yaldızlı, beyaz lake boyalı dolaplarınızla hamam havasını ve Osmanlı banyolarını yakalayabilirsiniz. Ayrıca banyo dolabınızın üst kısmını aynalı seçebilir, alt kısmına çamaşır makinesi koyma bölümü yaptırabilirsiniz. Çamaşır makinenizi açıkta bırakmak yerine, lake boyalı, kapaklı banyo dolabınızda koruma altına alabilirsiniz. Banyo dolabınızı, banyonuzdaki lavaboyla birleştirip bütünlük sağlamak isteyebilirsiniz. Bu da ayrı bir model olarak sizlere sunulmaktadır. Banyonuzun büyüklüğüne göre yaptırmak istediğiniz modeli seçebilir, lake boyalı firmamızdan ve yetenekli ustalarımızdan fikir önerileri talep edebilirsiniz.