picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Lake Kapaklı

Akit mobilya olarak çalışmalarımı genişleterek devam ettirmekteyiz. Lake kapaklı mutfak dolabı, lake kapaklı yapan firmalar, lake kapaklı dolap imalatçısı alanlarında hizmetlerimiz gelişerek artış göstermektedir. Sayısız model ve renk seçenekleri arasında tercih vermekte zorlanabilirsiniz. Mutfaklarınıza lake kapaklı ürünlerle şıklığı ve modernliği getiriyoruz. Lake kapağın gösterişi parlaklığından gelmektedir. Karşıdan bakıldığında, özellikle ışık açıkken bakıldığında üzerinde olan rengi ışıltıyla yansıtır ve parıltılı bir mutfağı gözler önüne serer. Lake kapaklı mutfak dolabı yapan firmalar dolabı üretirken fırça izi, boya renginde değişiklikler gibi sorunları meydana getirebiliyorlar. Uzman ekibimiz sayesinde bizim firmamızda bu tür olumsuz durumlar yaşanmamakta, seçtiğiniz renk en özel şekilde el değmenden makinelerde iyice karıştırılarak hazırlanır, özel olarak boyanır. Bu yüzden ne bir ton farkı görülür, ne de bir fırça izine rastlanır. 
 
Lake kapaklı dolap imalatçısı olarak renk konusunda sizlere sınır getirmiyoruz. İstediğiniz her rengi yapabiliyoruz. Özenle hazırlanan boyalarla farklı renklerde mutfaklara sahip olmak sizin tercihinize kalmış. Boyalarımız üstün kalitede olduğu için kesinlikle dökülme, renginde açılma, boyada soyulma, çizilme gibi durumlar görülmemektedir. Boyalarımızın kalitesi ISO 9000, TSE ve ISO 2000 belgeleriyle kanıtlanmıştır. Böylece boyalarımızı gönül rahatlığıyla dolap kapaklarımıza uygulayabiliyor, satışını yaptığımız her dolabın da arkasında duruyoruz. Sert ve kesici aletlerle çizilmediği sürece Lake kapaklı mutfak dolabı boyanın dokusunda çizilme meydana gelmemektedir. Toz gibi durumlardan oluşan çizikler ise sadece koyu tonlardaki dolap kapaklarında kendini belli etmektedir. Açık tonlardaki mutfak dolaplarında çizilme fark edilemeyecek kadar küçüktür. Fakat her renkteki dolaplarınızda el izi belli olmaktadır. Bu yüzden sürekli temizlenmesi gerektiğini unutmamalısınız. Lake kapaklardan oluşan dolaplarınızı ıslak bir bez yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz. Kimyasal ürün kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Kimyasal ürünlerin verdiği zararlar herkes tarafından bilinmektedir. Dolaplarımız ne kadar kaliteli olursa olsun, kimyasal ürünler en kaliteli ürünlere bile zarar verdiği için, dolaplarınızın temizliğinde sadece ıslak bez kullanmaya özen göstermelisiniz.
 
Lake kapaklı mutfak dolabı alanında kendimizi bu kadar geliştirmeye kalmıyoruz. Her geçen zaman içerisinde yeni tasarımlar, yeni fikirler üretmek için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam etmekteyiz. Işıltılı mutfakların mimarı olmanın verdiği gururla, işimize daha çok sarılıyor, işimize daha çok sahip çıkıyoruz. Kadromuzu geliştirerek, yeni fikirlere açık olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.