picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Laminat Kapılar

Akit Mobilya adıyla çalışmalarını yürüten firmamız, Laminat kapılar, laminat kapı yapan firmalar, laminat kapı imalatçısı alanlarında müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamızdan alacağınız laminat kapılar, uzun yıllar hizmetinize açık olacak, güvenle kullanabileceksiniz. Laminat kapı yapan firmalar çoğunlukla ucuz malzeme kullanıp, kalitesiz kapı imal ettikleri için, o firmalardan aldığınız kapıların ömrü daha kısa olmaktadır. Oysa bizim firmamız hem kaliteli malzemelerden üretim yapmakta, hem de karşılaştığınız herhangi bir sorun karşısında derhal çözüm yolları üretmektedir. Satış öncesi ve sonrasında her türlü desteği sizlerden esirgemeyen firmamız, parmakla gösterilir bir nama kavuşmuştur. Laminat kapı imalatçısı olduğumuz için çevre yerlerdeki çoğu firmaya göre daha uygun fiyata kapı satışı yapmaktayız
 
Laminat kapılar modellerimiz arasında her rengi ve modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. İster bizim kataloglarımızdan kapılarınızı imal edelim, isterseniz sizin özgün tasarımlarınızı imal edip sizin tercihinizi tasarlayalım. Camlı modellerimiz olduğu gibi, camsız laminat kapı modellerimiz de mevcuttur. Yaygın olarak tercih edilen modellerimiz ise genellikle camlı modellerimizdir. Lavabo ve banyo için ise camsız modeller uygulanmaktadır. Laminat kapı imalatçısı olarak özel koruma sistemi mevcut olduğu için, dışarının soğuğunu ve sıcağını odanın içine almamaktadır. Odanızın ısısında koruma sağlayan kapılarımızla kışları sıcak, yazları serin bir şekilde keyifle oturabilirsiniz. Ayrıca kapılarımız keskin, sivri aletlerle darbe almadığı sürece hiçbir bozulma görülmemektedir. Temizlik malzemeleriyle kolayca temizlenebilmekte, kiri üstünde biriktirmemektedir. Temizlik ürünlerini kullanmış olmanız renginin solmasına, kapının dokusunun bozulmasına yol açmamaktadır. Gönül rahatlığıyla kapılarınızı istediğiniz gibi silebilirsiniz.
 
Laminat kapı yaptırmak isteyen müşterilerimizin kapı ölçülerini alıyor, en kısa süre içinde laminat kapının imalatına başlıyoruz. Verdiğimiz tarihte evinize gelerek kapılarınızın montajını güvenli bir şekilde, özenle gerçekleştiriyoruz. Laminat kapılarınızı sağlam bir kasaya oturttuğumuz için hiçbir sorun yaşamamaktasınız. Laminat kapılar sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanımınıza sunulmaktadır. Firmamız her türlü modeli ve rengi yaparken müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışmalarını yapmaktadır. Böylece temiz bir iş çıkarmakta, müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Ayrıca sadece bulunduğumuz ilde değil, tüm Türkiye’de ve hatta dünya çapında satışlarımız ve çalışmalarımız bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey, laminat kapılar  modellerimizi ve renklerimizi inceleyip, kararınızı bundan sonra vermenizdir.