picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Lamine Parke

Firmamız bir evin, yerinin gerekli olan tüm ürünlerini imal etmenin yanı sıra lamine parke, lamine parke yapan firmalar, laminat parke imalatçısı olarak da bulunduğunuz yerlere kaliteli hizmet getirmektedir. Sıcaktan, soğuktan koruyan lamine parke ürünlerimiz sayesinde hem sizler, hem çocuklarınız, hem de çalışanlarınız sağlıklı ve huzurlu bir şekilde hayatlarını sürdüreceklerdir. Lamine parkelerimizin toz tutmama özelliği sayesinde, özellikle astım rahatsızlığı olan kişiler rahat etmektedir. Üzerindeki tozu, kiri anında belli etmesi dolayısıyla astım rahatsızlığı olan kişileri gizliden gizliye olumsuz etkilememektedir. Toz ve kir belli olup, anında temizlendiği için ortamda bulunan herkes, sağlık açısından sorun yaşamayacaktır. Lamine parke yapan firmalar, parkenin kalınlığına önem vermemektedirler. Oysa lamine parkeniz ne kadar kalın olursa, yalıtım özelliği de o oranda fazla etkisini gösterecek, sizi hastalıklardan koruyacaktır. Laminat parke imalatçısı olarak firmamızın ürettiği parkeler, adeta sizi bir kalkan gibi korumaya alacaktır. Özellikle ayaktan alınan soğukların çeşitli hastalıklara yol açtığı düşünülürse, firmamızın ürettiği lamine parkelerin değeri ortaya çıkmış olacaktır. 
 
Lamine parke imalatçısı olarak satışını yaptığımız gibi, uygulamasını da yapacak ustalarımız bulunmaktadır. Çevreye gürültü kirliliği, toz, pis kirliliği olmadan kısa bir süre içinde lamine parkeleriniz döşenmekte, son kontrolleri de yapılıp size teslim edilmektedir. Kaliteli malzemelerden imal ettiğimiz lamine parke ile kullandıkça rahatlığın keyfini çıkaracaksınız. Ayrıca lamine parkenizin döşenmesi sırasında, lamine parkenin alt kısmına döşediğimiz özel yalıtım malzemesiyle de zeminden daha yüksekte uygulama yapıldığı için, soğuğun etkisini hissetmeyeceksiniz. Parkelerinizde herhangi bir çivi izi, çekiç darbesi izi görülmemektedir. Özenle uygulaması yapılan lamine parkeleriniz uzun yıllar hiçbir sorun çıkarmadan kullanımınıza açık olacaktır.
 
Firmamız kendi imal ettiği lamine parkeler dolayısıyla, imalattan satış yapmanın ayrıcalığını müşterilerimize yansıtmaktadır. Piyasaya göre bariz şekilde fiyat farkı olduğunu, piyasa araştırması yaptığınız takdirde görmüş olacaksınız. Lamine parke alanındaki çalışmalarımızı, uygulamalarımızı görmek için bizimle irtibata geçmelisiniz. Firmamıza gelmeden piyasa araştırması yapmanızı şiddetle tavsiye ediyor, iddialı olduğumuz konuda haklılığımızı görmenizi istiyoruz. Lamine parke ile tercihinizi yaparken daha doğru ve daha sağlıklı şekilde karar verecek, kaliteli lamine parkenin sahibi olmanın huzurunu yaşayabilirsiniz.