picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Mdf Cam Kapaklı

Akit Mobilya olarak mutfak dolapları çeşitlerimizde sınırı aşmış bulunmaktayız. Her türlü modeli, rengi ve tasarımı bizim firmamızda kolayca bulabilirsiniz. Binlerce ürün arasından tercihinizi yapabilir, mutfağınıza yeniliği ve güzelliği getirebilirsiniz. Mutfak dolaplarınızda yapacağımız küçük dokunuşlara izin vererek  mutfağınızın havasını değiştirebilirsiniz. Mdf cam kapaklı mutfak dolabı, mdf cam kapaklı dolap yapan firmalar, mdf cam kapaklı dolap imalatı olarak değişik alanlara yönelmiş bulunmaktayız. Düz ve gösterişsiz dolaplar yerine, hareketliliği seven kişiler için, camla mdf ürününü bütünleştirdik. Mdf cam kapaklı mutfak dolapları sayesinde camlı bölümlerinizi dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. İster cam ürünlerinizi bu bölümlere yerleştirin, isterseniz elinizin altında hemen olması gereken, günlük ürünlerinizi bu bölümlere yerleştirin. Tercih sizin
 
Mdf cam kapaklı yapan firmalar belli bir cam modelini kullanırlar. Oysa bizim firmamız, her türlü cam modelini sizlere sunmaktadır. İster desenli cam seçin, isterseniz düz cam seçin. Düz cam seçen kişiler için çıtalı dolap modelimizi daha uygun görüyoruz. Camı çıtalarla bölerek, eski bir mimari havayı modernize hale getirmiş oluyoruz. Özellikle bu model, canlı renklerdeki dolaplar için harika bir görünüm ortaya çıkarıyor. Mdf cam kapaklı mutfak dolabı yaparken, camın dolaba tam yerleşmesi için özenli bir ölçüm aşamasından geçiriyoruz. Dolabın kesimi kadar camın kesimi de büyük önem taşımaktadır. Hareket halinde olan, tam yerleşmeyen camlar, dolabın yapısını ve kullanım durumunuzu olumsuz etkileyecektir. Bunun bilincinde olduğumuz için, başarılı ustalarımız titizlikle ölçümlerini ve kesimlerini yerine getirmektedir. 
 
Cam ile mdf ürününün bütünlüğünden oluşan dolaplar, son moda dolaplar arasında yer almaya başlamıştır. Dolabın üst kısımları camlı yapılarak farklı bir hava yaratılmak istenmektedir. Camı yerleştirirken kullandığımız malzemeler kaliteli olduğu için, yemek buharından, sıcaktan etkilenmeyecek ve camda çatlama, patlama veya dolaptan ayrılma gibi olumsuz durumlar yaşanmayacaktır. Mdf cam kapaklı mutfak dolabı imalatı uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bu dolaplar, metre hesabı üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Bu yüzden başlangıçta çok yüksek fiyatlarda satılıyor gibi görünse de, uzun yıllar kullanılacağı düşünülünce fiyatının hiç de yüksek olmadığı anlaşılacaktır. Mutfak dolapları bir bayanın en çok kullandığı alan olduğu için, uzun yıllar kullanılabilmesi, temiz ve sağlıklı olması açısından önem taşımaktadır. Bütün bu özellikleri bünyesinde barındıran mdf cam kapaklı mutfak dolabı firmamızı ziyaret edebilir, ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.