picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Membrane Kapaklı

Yıllardır gerek yurt içi, gerekse yurt dışı faaliyetlerine devam eden firmamız, Akit Mobilya olarak ürün çeşitliliğini ve kalitesini arttırmaya devam etmektedir. Membrane kapaklı mutfak dolabı, membrane kapaklı yapan firmalar, Membrane kapaklu mutfak dolabı imalatçısı alanın da hem ülkemize, hem dünyaya sayısız ürün teslimi yapmaktayız. Birçok ülkeye ürünlerimizi göndermekte, globalleşen dünyada yerimizi almaktayız. Membrane kapaklı dolaplar ilk bakışta eski model gibi görünse de kullanım alanı oldukça geniştir. Özellikle yerlerinin mutfak için ayrılan bölümlerine bu ürünümüzü daha fazla uygulamaktayız. Membrane kapaklı dolap yapan firmalar arasında olan firmamız, birçok ürün modelini ve rengini sizlere sunmaktadır. Ahşap görünüm, mermer görünüm, taş görünüm, tahta görünüm gibi daha birçok model bulunmaktadır. Mdf üzerine kaplama yoluyla yapılan bu ürünler, hiçbir etkiye maruz kalmamakta, uzun yıllar kullanılabilmektedir
 
Membrane kapaklu mutfak dolabı imalatçısı olarak büyük titizlilikle yaptığımız dolaplar, yurt içi ve yurt dışından başarı ödüllerine layık görülmüştür. Ürünleri yaparken kullandığımız tüm malzemeler, en iyisi seçilerek yapılmaktadır. Bu yüzden ürünlerimizde kısa süre içinde bozulmalar görülmemektedir. Nemli bez yardımıyla düzenli aralıklarla temizlediğiniz sürece, sağlıkla kullanabileceğiniz ürünlerimizden bir tanesidir. Parlak ve mat olarak değişen çeşitleri elimizde bulunmaktadır. Membrane kapaklı mutfak dolabı siz değerli müşterilerimizin tercihine göre bunlardan birini ürünlerinize uygulamakta ve mutfaklarınıza getirmekteyiz. Membrane kapaklı dolaplarınızla uzun yıllar kullanışlı mutfaklar tasarlayabilirsiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde, sürekli mutfak dolabı yaptırmak zorunda kalmazsınız ve gelirinizi sürekli mutfağınızın dolabı için harcamamış olursunuz. Kullanım süresi açısından uzun, ekonomiklik bakımından tasarruf sağlayan bu dolaplar, son dönemlerin en gözde dolaplarından biri haline gelmiştir. 
 
Müşterilerimizden aldığımız memnuniyet sözleri karşısında çalışma alanımızı ve kalitemizi daha uç noktalara taşımaktayız. Aynı iş kolunda faaliyet gösteren diğer firmalar arasında bir adım önde olmamıza rağmen, açık ara fark atıp daha ön sıralarda olmak için çaba harcamaktayız. Özel olarak hazırlanmış ekibimiz sayesinde çalışmalarımızı devam ettiriyor, sizler için en iyisini evlerinize getirmeye çalışıyoruz. Membrane kapaklı mutfak dolabı konusunda fikir almak, model ve renk seçeneği hakkında bilgi almak isteyen tüm müşterilerimizi firmamıza bekliyoruz. Dilediğiniz gün ve saatte sizlere hizmet vermekte, sorularınıza itinayla cevap vermekteyiz.