picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Ünite Ve Tavan Mobilyaları

Akit Mobilya olarak dünya çapında faaliyet gösteren firmamız, ünite ve tavan mobilyaları, ünite ve tavan mobilyaları yapan firmalar alanında da hizmet vermeye devam etmektedir. Gelişimini ve başarılarını arttıran firmamız, ofislerinizin en özel şekilde dizayn edilmesinde en ince ayrıntıları düşünerek hareket etmektedir. Ofisleriniz için gerekli olan ünite ve tavan mobilyaları firmamızın imal ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Ofisinize gelen misafirlerinizi ışıltılı, şık ve gösterişli bir ortamda ağırlayarak, firmanızın kalitesini belli edebilirsiniz. Sizler için özel olarak tasarladığımız ünite ve tavan mobilyalarından birini seçebileceğiniz gibi, sizin tasarımlarınız olan ünite ve tavan mobilyalarını da imal etmekteyiz. Gerek el işçiliği şeklinde, gerekse özel makinelerimiz aracılığıyla tüm isteklerinizi en kısa süre içinde karşılamaktayız.
 
Ünite ve tavan mobilyaları yapan firmalar daha çok basit tasarımları öne sürerek piyasada yer almaya çalışmaktadır. Sizlere sunduğumuz çeşitli ürün yelpazesi arasından tercihinizi yapmanız bizim firmamızda zor olacaktır. Model ve renk seçenekleri arasında gözünüz kamaşacak, bütün modelleri ve desenleri hayranlıkla inceleyeceksiniz. Bu kadar iddialı olmamızın nedeniyse, piyasadaki diğer ürünleri araştırmış ve incelemiş olmamızdır. Ünite ve tavan mobilyaları piyasada bulunan ürünlerin çoğu ucuz ve sıradan malzemelerden üretilmiştir. Bu yüzden kalıcılık süresi kısa olmakta, gösteriş olarak sönük kalmaktadır. Bu ürünleri tercih etmeniz durumunda hem maddi olarak zarara uğrayacak, hem de görsel olarak, çekicilik olarak zarara uğrayacaksınız. Firmanızın ofisinin görsel olarak zarara uğraması demek, işlerinizin az olması demektir. Bu da yine sizi maddi olarak zarara uğratacak bir durumdur.
 
Ünite ve tavan mobilyalarımız arasında değişik tasarımları görebilirsiniz. Özellikle geometrik desenlerimiz revaçta olan ürünlerimizden birisidir. Mesela; ofisinizde ünite olarak ayırdığınız bölümü oval bir üniteyle süsleyebilirsiniz. Dilediğiniz renkte boyatabilir, dilediğiniz zaman rengini değiştirebilirsiniz. Size sunduğumuz garanti kapsamı süresince her türlü sorun da ve her türlü bakım da yanınızda yer almaktayız. Ünite ve tavan mobilyaları örneklerimizin bulunduğu showroom ofisimizi ziyaret ederek modellerin uygulanmış hallerini görebilirsiniz. Dilediğiniz rengi gözünüzde canlandırabilir, ofisiniz için en uygun gördüğünüz model ve rengi yaptırabilirsiniz. Usta ekibimiz sayesinde gösterişli ofislere sahip olmanız işte bu kadar kolay.