picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Varaklı Kapılar

Akit Mobilya olarak varaklı kapılar, varaklı kapıları yapan firmalar, varaklı kapı imalatçısı alanlarında çalışmalarımız bulunmaktadır. Varak ürününü nereye koyarsanız eşsiz güzellikler oluşturduğu için, bu ürünün mucizesinden kapılarımızın da nasiplenmesini istedik. Çalışmalarımızı ve tasarımlarımızı bu yönde geliştirerek, sizler için değişik modeller, tasarımlar yapmaya çalıştık. Varaklı kapılar kapı imal edilen firmalarca yaygınlaşmaya başlamamasına rağmen, firmamız bu alanda gerekli çalışmayı sürdürmektedir. Varaklı kapıları yapan firmalar olarak ürünlerimiz başarı ödüllerine layık görülmüştür. Özellikle tarihi dekoru evlerinde yaşamak isteyen, saray ve Osmanlı atmosferini evlerinde yaşamak isteyen kişiler, bu modelimizi tercih etmektedir. Varaklı kapı imalatçısı olarak birçok Osmanlı figürünü kapılarımıza eklemekte, varak ürününün gizemiyle büyüleyici bir görünüme kavuşturmaktayız
 
Varaklı kapılar ürünlerimizde daha çok tercih edilen renkler beyaz ve siyahtır. Beyaz ve siyah renkte kendini daha çok gösteren varak ürünü, rengiyle bir bütünlük oluşturmaktadır. Altın sarısı olarak bilinen rengin, bu renklerle uyumlaştırılması daha kolay olmaktadır ve her renk ürünle bütünleştirilebilmektedir. Yaptığımız kapılarda varak işlemesini özenle yapmaktayız. Varaklı kapıları yapan firmalar özel boyama aşamasından geçmesi gereken varaklı kapılar, titizlilikle boyanmakta, en küçük detaylar bile itinayla boyanmaktadır. Bu kapı çeşidimizde genelli bütün modeller seçilmektedir. Camlı modellerin çok fazla rağbet görmediği gözlenmiştir. Ancak dileyen müşterilerimiz için varaklı kapılarımızı da camlı şekilde imal edebilmekteyiz. Varaklı kapılarımızı evlerinizde, ofislerinizde uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yaptığımız tüm varaklı kapılarımızın satış sonrasında desteğimizi eksik etmiyoruz. En ufak bir sorun yaşamanız durumunda sorunun çözümü için gerekli tüm incelemeleri ve yöntemleri pratik bir şekilde uyguluyoruz.
 
Varaklı kapılar özellikle yeni gelin evlerinde ve evlerini yenilemek isteyenlerce kullanılmaktadır. Büyük iş yerlerinin ofis kapısı olarak da çift kanatlı kapılar şeklinde uygulanmaktadır. Kapılarımızın modellerini, renklerini firmamızda görebilir, ürün katalogumuzdan tercihinizi yapabilirsiniz. Ayrıca kurumsal internet sayfamızdan online katalogumuz aracılığıyla da ürünlerimizi inceleyebilir, sipariş vermek için randevu talep edebilirsiniz. Randevu formunu eksiksiz doldurmanız durumunda en kısa süre içinde size dönüş yapılacak, evlerinizin, iş yerlerinizin ölçümleri alınacaktır. Siz sadece varaklı ürünümüzün modelini ve rengini belirleyin yeter, gerisi bize aittir. Üstün hizmetimizle yılın her günü sizler için çalışmaktayız. Varaklı kapılar dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.